Stypendia Starosty Ostrowieckiego
2017-06-29
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Wyróżnienia
Kolejna XIV Gala Stypendystów Starosty Ostrowieckiego miała miejsce 22 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pan Starosta Zbigniew Duda wręczył stypendia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych w bieżącym roku szkolnym. Wśród wyróżnionych w kategorii dydaktycznej znalazł się Michał Szwagierczak – laureat XL Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, II miejsce w Polsce w grupie elektryczno-elektronicznej oraz laureat Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Podsumowano również współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017. Najlepszą szkoła okazał się Zespół Szkół nr 3 (THM).

W uroczystości uczestniczyła spora grupa uczniów naszej szkoły, który osiągnęli sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, zawodowych, rywalizacji sportowej i artystycznej:
  • Marta Sawiniec, Maciej Wątor, Wiktor Zych, Claudia Sbriglio, Kamil Mazur, Kamil Szczerski, Natalia Fitowska, Ernest Dwojak, Dawid Bidziński, Mikołaj Łodej, Jakub Krawczyk, Marcin Nowak
  • oraz nauczyciele: dyr. Czesław Golis, Katarzyna Pastuszka, Sylwester Szostak, Dariusz Granat, Michał Gajewski, Radosław Moskal, Igor Paluch, Renata Kowalska.

Gratulujemy!