Ogólnopolski Konkurs Administrowania Siecią Komputerową
2017-05-23
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Konkursy
Uczniowie Maciej Janicki i Kamil Mazur (kl. 3 Tia) uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Administrowania Siecią Komputerową "Firma w Opałach". Korzystając z platformy learningowej uczniowie musieli rozwiązać wiele problemów w systemie informatycznym fikcyjnej firmy, znaleźć luki w systemie oraz sposoby ich eliminacji i metody zabezpieczenia. W rozgrywkach konkursowych Maciek zajął 5 miejsce w Polsce (I etap), a następnie 3 miejsce w II etapie turnieju. Z kolei Kamil zajął 8 miejsce w I etapie i uzyskał wyróżnienie. Obaj uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu administracji sieciami komputerowymi oraz zarządzania usługami sieciowymi, wiedzą znacznie wykraczającą poza program nauczania w klasach technik informatyk. Gratulujemy.
Wyniki II etapu..