Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych
2017-04-28
Dodał: p. Igor Paluch
Sport
W dniu 26.04.2017 r. w Rytwianach koło Staszowa odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach startowało 56 dziewcząt oraz 70 chłopców reprezentujących 9 drużyn dziewcząt i 11 chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 15-cioro uczniów podzielonych na dwie drużyny. Drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Dzioba, Weronika Bajor, Monika Michalska, Kamila Kita, Natalia Grudzień, Karolina Jagiełło oraz Iwona Nowak zajęła 7-e miejsce zdobywając 10 punktów. Indywidualnie bardzo dobrze zaprezentowała się Aleksandra Dzioba zajmując 18 miejsce.
Ekipa chłopców: Piotr Kiszka (12 miejsce), Krzysztof Ślusarz (15 miejsce), Świercz Dawid, Pająk Mateusz, Bęben Kamil, Góra Jakub, Kopyra Jan oraz Puchała Kacper zajęła 5-e miejsce z dorobkiem 12 punktów.
Opiekunami zespołów byli p. Anna Wiecheć i p. Igor Paluch.