Finał V Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkanie ze słowem"
2017-04-24
Konkursy
4 Kwietnia 2017r. odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkanie ze słowem". Konkurs, jak co roku, odbył się pod patronem Prezydenta Miasta Kielce i kuratorium Oświaty w Kielcach. Nasi uczniowie: Claudia Sbriglio  z kl. II Tm i Kamil Zieliński z kl. II Tlm wystąpili na scenie Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach. Reprezentowali naszą szkołę oraz powiat z sukcesem: Kamil zajął I miejsce, natomiast Claudia zdobyła wyróżnienie.

Niezwykle cieszy, że członkowie profesjonalnego jury docenili dbałość o kulturę języka, pielęgnowanie mowy ojczystej oraz talent recytatorski Claudii i Kamila.
Kamil w sposób szczególny skupił na sobie uwagę jury: dostrzeżono indywidualną, niezwykle ciekawą interpretację zaprezentowanych utworów.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci także nagrody rzeczowe. Dyplomy z podziękowaniem za zaangażowanie i układ pracy w przygotowanie uczniów odebrały także panie: Renata Kowalska i Edyta Świątek.

Gratulujemy sukcesu!