I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Futsalu
2017-04-21
Dodał: Marcin Kotkowski
Sport

W dniach od 20-23.02.2017 odbywał się Turniej o Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Futsalu. W grupie spotkaliśmy się z LO nr I (Staszic), wygraliśmy 6:0 bramki (Grabowski 1, Wątor 2, Chojnacki 1). W drugim meczu podejmowaliśmy ZS nr I (Ekonomik), mecz zakończył się wynikiem 5:1, bramki ( Grabowski 2, Wątor 2, Chojnacki 1).

Z grupy wyszliśmy z 1 miejsca z dorobkiem trzech punktów. W meczach finałowych spotkaliśmy się z ZS nr 2 (Budowlanka), wygraliśmy 2:0, bramki (Grabowski 1, Maj 1). W kolejnym meczu spotkaliśmy się z piłkarzami ZSOMS, mecz zakończył się wynikim 0:0. Trzeci mecz rozegraliśmy z LO nr II (Chreptowicz), wygraliśmy 3:0, bramki (Grabowski 1, Maj 1, Janda 1). W ostatnim meczu spotkaliśmy się z CKZiU (Samochodówka), z którą nasi chłopcy wygrali 4:2 (Grabowski 2, Wątor 1, Janda 1).

Po podliczeniu punktów zajęliśmy I miejsce zdobywając tytuł Mistrza Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Futsalu. MVP Turnieju otrzymał kapitan zespołu Gabriel Grabowski. SKŁAD: Krystian Rzepka, Gabriel Grabowski, Wątor Maciej, Łabuz Dawid, Chojnacki Olaf, Maj Jakub, Kamil Janda, Wróbel Oskar, Załużny Norbert, Czechowski Paweł.

Opiekunem drużyny był Pan Grzegorz Sołtykiewicz.