I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców w Koszykówce
2017-04-21
Sport

W pierwszym meczu pokonaliśmy LO nr III (Broniewski) 26-5. W drugim meczu pokonaliśmy LO nr II (Chreptowicz) 29-22. Trzeci mecz z ZS nr I (Ekonomik) zakończył się zwycięstwem 32-16. W grupie mistrzowskiej pokonaliśmy LO nr I (Staszic) 27-17 i w meczu finałowym pokonaliśmy ZSOMS 28-27. Z kompletem zwycięstw zdobyliśmy Mistrzostwo Powiatu Ostrowieckiego na rok szkolny 2016/17. Szkołę reprezentowali: Olech Karol, Rutkowski Dominik, Wątor Maciej, Skwirowski Mateusz, Chojnacki Olaf, Janda Kamil, Pawełczuk Jakub, Cielecki Patryk, Pawlik Daniel, Chamera Jakub, Zych Wiktor, Kania Filip. Opiekunem uczniów był p. Grzegorz Sołtykiewicz.

fot. Marcin Kotkowski