III Konkurs Programowania
2017-03-21
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Konkursy
Trzej uczniowie z klasy 2 Tib: Marcin Łukasiewicz, Bartosz Kubicki i Mateusz Pietrzyk uczestniczyli w II etapie III Konkursu Programowania, który miał miejsce 17 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Uczniowie mieli do rozwiązania dwa zadania z zakresu programowania w języku C++. Do finału konkursu, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 r., oprócz czterech innych uczniów, zakwalifikował się także uczeń naszego technikum Marcin Łukasiewicz.

W dniu konkursu odbyło się również kilka wykładów z informatyki oraz prezentacji firm informatycznych (my wybraliśmy wykład p. Piotra Białczaka z CERT Polska / NASK pt. "Jak nie dać się okraść w internecie?" oraz prezentację firmy HumanSoft). Opiekunem uczniów podczas wyjazdu był p. Zbigniew Kaleta - nauczyciel przedmiotów informatycznych.