Dzisiaj jest .
 
»  Osiągnięcia uczniów


 
 
Mistrzostwa Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
2017-01-05
Dodał: p. Igor Paluch
Sport

W dniach 1-14 grudnia 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowcu Św. odbyły się mecze Mistrzostw Powiatu Ostrowieckiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Ostrowieckiego. W turnieju wzięło udział 8 zespołów (124 zawodników) podzielonych na dwie grupy.


GRUPA I                    GRUPA II
1. LO nr III                  1. ZSOMS
2. ZS nr 3                    2. LO nr II
3. ZS nr 1                    3. GMS
4. CKZ i U                  4. ZS nr 2
 
Wyniki meczów w grupach:
01.12.2016. / czwartek/
1. LO nr III – CKZ i U  21 : 7 ( 10 : 5 )
2. ZS nr 3 – ZS nr 1 16 : 14 ( 8 : 9 )
3. ZSOMS – ZS nr 2 9 : 17 ( 5 : 9 )
 
05.12.2016. / poniedziałek/
4. LO nr II – GMS  16 : 26 ( 9 : 12 )
5. CKZ i U – ZS nr 1 10 : 8 ( 5 : 3 )
6. LO nr III – ZS nr 3  16 : 16 ( 10 : 6 )
 
08.12.2016. (czwartek)
7. ZS nr 2 – GMS  19 : 21 ( 9 : 11)
8. ZSOMS – LO nr II 15 : 18 ( 7 : 10 )
9. ZS nr 3 – CKZ i U  14 : 7 ( 9 : 4 )
 
09.12.2016. (piątek)
10. ZS nr 1 – LO nr III 12 : 25 ( 6 : 13 )
11. LO nr II – ZS nr 2  20 : 14 ( 12 : 8 )
12. GMS – ZSOMS   13 : 15 ( 6 : 8 )
 
12.2016. (poniedziałek) PÓŁFINAŁY
13. LO nr III – LO nr II 31 : 20 ( 17 : 10 )
14. GMS – ZS nr 3     35 : 14 ( 18 : 8 )
 
13.12.2016. (wtorek) FINAŁY
15. ZS nr1 – CKZ i U   30 : 10 ( 16 : 3 ) o miejsce 5
16. LO nr II – ZS nr 3 27 : 16 ( 12 : 9 ) o miejsce 3
17. GMS – LO nr III    25 : 21 ( 12 : 9 ) o miejsce 1 


Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie:
  1. Lasocki Kamil
  2. Chojnacki Olaf
  3. Świercz Dawid
  4. Kupiński Kacper
  5. Kordos Mateusz
  6. Jankowski Mateusz
  7. Mgłosiek Bartosz
  8. Popek Daniel
  9. Rzepka Krystian
  10. Krawczyński Karol
  11. Rutkowski Dominik
  12. Kopyra Jan

Opiekunem drużyny był p. Igor Paluch.
Wyróżnieni zostali następujący zawodnicy:
MVP turnieju - Patryk Piwnik - LO nr III;
Kamil Sieczka, Adrian Stawiarz, Michał Woźniak - GMS.
Dawid Góralski i Maciej Jabłoński - LO nr III.
Kieloch Karol i Czelej Adam - LO nr II.
Lasocki Kamil i Kupiński Kacper - ZS nr 3

oraz Puchała Michał - ZS nr 2 i Marcin Zborowski - CKZiU.


 










 
^ Do góry ^
   
Wszystko o praktykach zagranicznych naszych uczniów: praktyki.zs3ostrowiec.pl