Grzegorz Masłowski - wyróżniony stypendium Ministra Edukacji Narodowej
2016-12-13
Dodał: wicedyr. Piotr Leśniewski
Wyróżnienia
Miło nam poinformować, że absolwent naszej szkoły - Grzegorz Masłowski - za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016, decyzją Ministra Edukacji Narodowej został wyróżniony stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.
Grzegorz otrzymał stypendium na reprezentowanie szkoły w wielu olimpiadach i konkursach przedmiotowych, do których należały między innymi:
  • XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej  - laureat  (8. miejsce w Polsce w grupie mechaniczno- budowlanej),
  • XXIX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej – finalista (10. miejsce w Polsce),
  • Ogólnopolski Konkurs Elektroniczny „Elektron” – finalista,
  • Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny – finalista.

Grzegorz ukończył szkołę w kwietniu 2016 r., a obecnie jest studentem Wydziału Automatyki i Robotyki Politechniki Wrocławskiej.