Dzisiaj jest .
 
» Olimpijczycy - index


 

Olimpijczycy szczebla centralnego


Legenda:

OWT - Olimpiada Wiedzy Technicznej
OWoW - Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
TMMT - Turniej Młodych Mistrzów Techniki
WoPiŚW - Wiedza o Polsce i Świecie Współczesnym
TECHNIK 200*- Ogólnopolski Konkurs "Technik 200*"
SEP - Ogólnopolski Konkurs SEP na Najlepszy Program Komputerowy
OWEiE - Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
OIT - Olimpiada Innowacji Technicznych
OITiW - Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości
OL - Olimpiada Logistyczna
OOSL - Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna
MI - Ogólnopolski Konkurs "Młody Innowator"
IWIS - Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków
E(x)plory - Międzynarodowy Festiwal Naukowy E(x)plory
Infomatrix - Międzynarodowy Konkurs Infomatrix
MW - Konkurs "Młody Wynalazca"


LATA 1953 - 1966
 zobacz zdjęcia..


Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot     Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot
1.1953Tadeusz Gałęziamatematyka  6.1960Andrzej Sękmatematyka
2.1954Witold Partykamatematyka  7.1962Gustaw Przywaramatematyka
3.1956Marian Godzinamatematyka  8.1963Marian Grudnickimatematyka
4.1958Henryk Werońskimatematyka  9.1966Tadeusz Piotrowskimatematyka
5.1959Wiesław Sieleckimatematyka      


LATA 1970 - 1979
 zobacz zdjęcia..


Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot     Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot
10.1973Piotr Tworzewskimatematyka  26.1976Szymon Majmatematyka
11.1973Lucjan Kowalskimatematyka  27.1976Zbigniew BanaszewskiWoPiŚW
12.1974Wojciech ReszczykWoPiŚW  28.1976Maciej Bąbelgeografia
13.1974Marek JakubczakWoPiŚW  29.1976Maciej GatkowskiTMMT
14.1974Waldemar KowalskiWoPiŚW  30.1976Janusz CichońTMMT
15.1974Wiesław ŚwiątekWoPiŚW  31.1977Szymon Majmatematyka
16.1974Witold KolatorowiczWoPiŚW  32.1977Ryszard Rozkrutmatematyka
17.1974Piotr Tworzewskimatematyka  33.1977Paweł Rychlewskigeografia
18.1975Krzysztof SałapaOWT  34.1977Jerzy LipkaOWT
19.1975Janusz SitarskiOWT  35.1977Marian BednarekOWT
20.1975Piotr Tworzewskimatematyka  36.1977Jan SeweryńskiOWT
21.1975Szymon Majmatematyka  37.1977Aleksander LesiakOWT
22.1975Janusz NiekurzakWoPiŚW  38.1977Szymon MajOWT
23.1975Waldemar Brociekhistoria  39.1978Marek KamińskiTMMT
24.1975Piotr Tworzewskifizyka  40.1978Krzysztof MazurTMMT
25.1975Szymon Majfizyka  41.1978Marek TomczykOWT
      42.1979Zbigniew PikusOWT
      43.1979Piotr BuchalskiOWT
      44.1979Roman CzerwiecTMMT
      45.1979Zbigniew FiszerTMMT
      46.1979Wojciech Studzieżbafizyka


LATA 1980 - 1989
 zobacz zdjęcia..


Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot     Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot
47.1980Tomasz NiedzielaOWT  65.1985Henryk Borekfizyka
48.1981Dariusz KosnoOWT  66.1985Piotr Kowalczykmatematyka
49.1981Grzegorz TraczOWT  67.1985Zbigniew MajOWT
50.1981Tomasz MachulaOWT  68.1985Henryk Borekmatematyka
51.1982Krzysztof ĆwikOWT  69.1985Piotr Kowalczykfizyka
52.1983Piotr JaworskiOWT  70.1985Henryk BorekOWT
53.1984Krzysztof ĆwikOWT  71.1985Zbigniew Majhistoria
54.1984Piotr KotowiczOWT  72.1985Piotr KowalczykOWT
55.1984Krzysztof CzekajOWT  73.1986Dariusz TraczTMMT
56.1984Dariusz BęczkowskiOWT  74.1986Zbigniew MajOWT
57.1984Henryk Borekmatematyka  75.1987Paweł Gębkamatematyka
58.1984Janusz MazurOWT  76.1987Sławomir Derońastronomia
59.1984Piotr JaworskiOWT  77.1987Robert ChmielewskiOWT
60.1984Henryk Borekfizyka  78.1988Sławomir Derońastronomia
61.1984Stefan MazurOWT  79.1988Andrzej ZającOWT
62.1984Robert KrawczykOWT  80.1989Dariusz KołodziejOWoW
63.1984Henryk BorekOWT  81.1989Grzegorz SyrekOWoW
64.1984Radosław MoskalOWT      


LATA 1990 - 1999
 zobacz zdjęcia..


Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot     Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot
82.1990Grzegorz SyrekOWoW  115.1995Michał KlejmanOWT
83.1991Stefan FiszerOWT  116.1995Piotr PytelOWT
84.1991Paweł DryjaOWT  117.1995Radosław TrznadelOWT
85.1991Marcin KoziełOWT  118.1995Rafał LiponogaOWT
86.1991Krzysztof SajdaOWoW  119.1995Mariusz OzdobaTMMT
87.1991Paweł ForemniakTMMT  120.1995Maciej SokółTMMT
88.1991Mariusz ZarzyckiTMMT  121.1995Tomasz KosiakTMMT
89.1991Mariusz MichalskiOWoW  122.1995Tomasz SpychajTMMT
90.1992Hubert UrbanTMMT  123.1995Sławomir PaszkowskiTMMT
91.1992Łukasz StencelTMMT  124.1995Marcin KapturOWoW
92.1992Paweł WieteskaTMMT  125.1995Patryk LangeOWoW
93.1992Stefan FiszerOWT  126.1996Marcin SzlufikOWT
94.1992Tomasz WilczyńskiOWT  127.1996Robert BogdańskiOWT
95.1992Tomasz ŚliwaOWT  128.1996Klaudiusz SzczepańskiOWT
96.1992Jacek StaniaOWT  129.1996Piotr ZającOWT
97.1992Marcin KoziełOWT  130.1996Piotr Zającfizyka
98.1992Krzysztof TrelaTMMT  131.1996Marcin Szlufikfizyka
99.1992Piotr StachurskiTMMT  132.1996Radosław Trznadelfizyka
100.1992Piotr RychtaTMMT  133.1996Radosław ŁukasiewiczOWoW
101.1993Stefan FiszerTMMT  134.1996Cyprian MazurOWoW
102.1993Sylwester SadowskiTMMT  135.1997Marcin Szlufikfizyka
103.1993Paweł GumułaTMMT  136.1997Radosław ŁukasiewiczOWoW
104.1993Mirosław CierlukOWT  137.1997Krzysztof KapicaOWoW
105.1993Marcin KoziełOWT  138.1998Dominik SzczepańskiOWT
106.1993Sławomir TrznadelOWT  139.1998Radosław ŚmigielskiOWT
107.1993Stefan FiszerOWT  140.1998Emil StojekOWoW
108.1993Marcin Koziełfizyka  141.1998Marcin DochOWoW
109.1994Tomasz SzumlakOWT  142.1998Mirosław WójcikOWoW
110.1994Jacek StaniaOWT  143.1999Grzegorz DulnyOWT
111.1994Tomasz ŚliwaOWT  144.1999Artur GrdeńOWT
112.1994Grzegorz SobczyńskiTMMT  145.1999Piotr SiczekTMMT
113.1994Mariusz BarańskiTMMT  146.1999Karol BrydTMMT
114.1994Michał WieteskaOWoW  147.1999Paweł TomczykOWoW
      148.1999Marcin DochOWoW
      149.1999Emil StojekWoPiŚW


LATA 2000 - 2009
 zobacz zdjęcia..


Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot     Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot
150.2000Grzegorz TofilSEP  174.2005Paweł MajkaOWT
151.2000Grzegorz GórczyńskiSEP  175.2005Łukasz KukiełkaOWT
152.2001Grzegorz DulnyOWT  176.2005Piotr NowickiOWT
153.2001Kamil LewandowskiOWT  177.2005Przemysław SłomkaOWT
154.2002Kamil LewandowskiOWT: III m. w Polsce  178.2005Piotr NowickiOWEiE: III m. w Polsce
155.2002Łukasz DykaTECHNIK 2002  179.2005Jacek WaliszewskiTMMT
156.2002Marcin ChrząstowskiTECHNIK 2002  180.2005Sławomir MazurTMMT
157.2003Kamil LewandowskiOWT  181.2006Piotr NowickiOWEiE: II m. w Polsce
158.2003Jan BełczewskiOWT  182.2006Piotr NowickiOWT: VI m. w Polsce
159.2003Łukasz DunalOWT  183.2006Jakub SobańskiTMMT
160.2003Łukasz CzekajOWT  184.2007Andrzej WąsikOWT
161.2003Piotr KłonicaOWT  185.2007Kamil SłapekTMMT: I m. w Polsce
162.2003Mariusz KaniaTMMT  186.2007Paweł GierczakTMMT: I m. w Polsce
163.2003Dariusz ŚwirdowskiTMMT  187.2007Jacek SzczepańskiTMMT: I m. w Polsce
164.2003Kamil LewandowskiOWEiE  188.2007Jakub SobańskiTMMT: II m. w Polsce
165.2004Łukasz DunalOWT: VI m. w Polsce  189.2007Jarosław JasińskiTMMT: II m. w Polsce
166.2004Łukasz CzekajOWT  190.2007Tomasz JaroszTMMT: wyróżnienie
167.2004Paweł RokosznyOWT  191.2007Jan WikarskiTMMT: wyróżnienie
168.2004Paweł MajkaOWT  192.2008Wojciech PożogaOWT
169.2004Łukasz KukiełkaOWT  193.2008Tomasz StrąpoćOWoW
170.2004Łukasz BakalarskiTMMT  194.2008Michał KucharczykOIT
171.2004Marcin MazurTMMT  195.2008Marcin KucharczykOIT
172.2004Konrad KuśmierzTECHNIK 2004  196.2008Krzysztof ChmielowiecOIT
173.2004Paweł GuzTECHNIK 2004  197.2008Emil BuczkowskiOIT
      198.2008Mateusz RusakOIT
      199.2008Tomasz KaczorOIT
      200.2009Michał KucharczykOWT
      201.2009Michał LeśkiewiczOWT
      202.2009Mateusz RusakOIT
      203.2009Łukasz SalaOIT
      204.2009Wojciech PożogaOIT
      205.2009Krzysztof KosnoOIT
      206.2009Dawid SobulskiOIT
      207.2009Hubert KasprzykOIT
      208.2009Wojciech MazurekOIT


LATA 2010 - 2019
 zobacz zdjęcia..


Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot     Lp.RokImię i nazwiskoPrzedmiot
209.2010Wojciech PożogaOWT  274.2015Karol GałaOL
210.2010Hubert KasprzykOWT  275.2015Adrian PikusE(x)plory wyróżnienie
211.2010Paweł SzmytkeOIT  276.2015Emilian ŚcibiszE(x)plory wyróżnienie
212.2010Rafał StępieńOIT  277.2015Adrian PikusINFOMATRIX brązowy medal
213.2010Emil SzczychOIT  278.2015Emilian ŚcibiszINFOMATRIX wyróżnienie
214.2010Piotr SalaOWoW  279.2015Adrian PikusMW
215.2011Michał BugajskiOIT  280.2015Emilian ŚcibiszMW
216.2011Przemysław CielebąkOIT  281.2015Damian KaczmarzykOWT
217.2011Piotr SalaOIT  282.2015Grzegorz MasłowskiOWT
218.2011Michał MazurOIT  283.2016Grzegorz MasłowskiOWT: VIII m. w Polsce
219.2011Michał GawlikOIT  284.2016Damian KwiatkowskiOL
220.2011Karol MrukOIT  285.2016Mikołaj KotwickiOL
221.2011Krzysztof ReszkaOIT  286.2016Grzegorz MasłowskiOWEiE
222.2011Patryk PodczasiOIT  287.2017Michał SzwagierczakOWEiE
223.2011Tomasz MazurekOIT  288.2017Maciej WątorOOSL
224.2011Mateusz BiałekOIT  289.2017Wiktor ZychOOSL
225.2011Bartłomiej GrysOIT  290.2017Marcin NowakOOSL
226.2011Mateusz MolendaOIT      
227.2011Grzegorz WasiekOIT       
228.2011Adrian SierockiOIT       
229.2011Patryk SierockiOIT       
230.2011Adrian KucminOIT       
231.2011Piotr SalaOWoW       
232.2012Piotr SalaOWT       
233.2012Grzegorz ŻebrowskiOWT       
234.2012Adrian KucminOIT       
235.2012Michał KwiatkowskiOIT       
236.2012Mateusz AdamskiOIT       
237.2012Michał WąsikOIT       
238.2012Patryk WesołowskiOIT       
239.2012Damian MikosaOIT       
240.2012Marcin KubikOIT       
241.2012Sebastian KwiecieńOIT       
242.2012Damian LipiecOIT       
243.2012Piotr ŻebrowskiOIT       
244.2012Krzysztof MariańskiOL       
245.2012Tomasz SobońOWoW       
246.2013Paulina GrelewskaOL       
247.2013Katarzyna StrzyżOL       
248.2013Paulina TraczOL       
249.2013Patrycja ZapalskaOL       
250.2013Tomasz BuciorOL       
251.2013Paweł BurcyOL       
252.2013Łukasz GajekOL       
253.2013Rafał PołetekOL       
254.2013Piotr SalaOWT       
255.2013Piotr ŻebrowskiOIT       
256.2013Rafał AdamczykOIT       
257.2013Paweł KrawiecOIT       
258.2013Paweł KarbowniczekOIT       
259.2014Piotr ŻebrowskiOWoW       
260.2014Krystian SobońOWoW       
261.2014Paulina GrelewskaOL       
262.2014Katarzyna StrzyżOL       
263.2014Jakub RoślickiOL       
264.2014Piotr ŻebrowskiOIT II m. w Polsce       
265.2014Mateusz BialuchaOIT II m. w Polsce       
266.2014Wojciech GorazdOIT II m. w Polsce       
267.2014Adrian PikusOIT III m. w Polsce       
268.2014Emilian ŚcibiszOIT III m. w Polsce       
269.2014Adrian PikusMI wyróżnienie       
270.2014Emilian ŚcibiszMI wyróżnienie       
271.2014Adrian PikusIWIS brązowy medal       
272.2014Emilian ŚcibiszIWIS brązowy medal       
273.2014Tomasz SobońOWT       


 
^ Do góry ^