» Archiwum 2014

THM numerem 1 w woj. świętokrzyskim
Ogólnopolski Ranking Techników 2014

« Ranking 2013      Ranking 2015 »

Po raz czwarty z rzędu nasze Technikum nr 3 zostało najlepszym technikum w województwie świętokrzyskim. Jednak szczególnie cieszy fakt, że w Rankingu Ogólnopolskim Techników awansowaliśmy z miejsca 170 na miejsce 16. Ponadto:

• zdobyliśmy tytuł "Złotej Szkoły 2014"
  • w Rankingu Maturalnym Techników zajęliśmy 29 miejsce w kraju (awans z miejsca 146)
  • w Rankingu Szkół Olimpijskich zajęliśmy 126 miejsce w kraju (awans z miejsca 156)
W tym roku kapituła zmieniła nieco punkty wagowe, według których utworzono ranking szkół:
  • Sukcesy w olimpiadach 20%
  • Matura z przedmiotów obowiązkowych 25%
  • Matura z przedmiotów dodatkowych 25%
  • Egzamin zawodowy 30%
 www.perspektywy.pl: Ranking Techników 2014 - woj. świętokrzyskie..
 ostrowiecka.pl: Wielki sukces THM!..

Dyrektor szkoły p. Czesław Golis, opiekunowie olimpijczyków p. Alicja Żuchowska i p. Radosław Moskal oraz olimpijczycy Katarzyna Strzyż i Piotr Żebrowski wzięli udział w uroczystym finale XVI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014, podczas którego odebrali dyplom dla Najlepszego Technikum w Województwie Świętokrzyskim. Uroczystość miała miejsce 15.01.2014 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Bezpośrednio po gali w Centrum Nauki Kopernik delegacja z naszej szkoły udała się do redakcji "Głosu Nauczycielskiego", gdzie powitał ich redaktor naczelny p. Jakub Rzekanowski.

Ranking Techników 2014
województwo świętokrzyskie

« Ranking 2013      Ranking 2015 »