» Archiwum 2008

Maturzyści 2008
Technikum nr 3 - klasy elektroniczne

• Klasa IV Te/A - technik elektronik

Wychowawca Kazimierz Jaros / Michał Gajewski.
    Uczniowie: Bartłomiej Bartkowiak, Mariusz Beczek, Przemysław Błach, Rafał Bogdański, Łukasz Działek, Tomasz Gałązkiewicz, Karol Gębka, Grzegorz Kałuża, Mariusz Kasprzyk, Karol Kot, Marcin Kowalik, Piotr Leśkiewicz, Łukasz Łapa, Marcin Majecki, Piotr Maciejski, Krzysztof Małaczek, Grzegorz Słowiński, Dariusz Sobolewski, Michał Stojek, Sebastian Szwagierczak, Przemysław Wiśniewski, Grzegorz Wilczyński, Paweł Woźniak.

• Klasa IV Te/B - technik elektronik

Wychowawca Mariusz Gołąbek.
    Uczniowie: Mariusz Bajór, Mariusz Białota, Emil Buczkowski, Łukasz Gierczak, Rafał Gruszczyk, Rafał Cuła, Maciej Izbiński, Piotr Jońca, Piotr Kopera, Marcin Konopski, Tomasz Kozieł, Damian Łapa, Konrad Matyjasek, Damian Nalewaj, Tomasz Niedbała, Kamil Pastuszko, Artur Randuda, Przemysław Sączek, Dominik Słowiński, Michał Szczekocki, Paweł Szczepaniak, Jakub Szczałuba, Konrad Tomaszewski, Paweł Ulik, Damian Wilczak, Mateusz Wiśniewski.

• Klasa IV Te/C - technik elektronik

Wychowawca Janusz Zieliński.
    Uczniowie: Damian Brociek, Jarosław Buczkowski, Krzysztof Chmielowiec, Adrian Graczak, Przemysław Kutera, Erwin Kucharski, Rafał Łatkowski, Kamil Mikla, Łukasz Misztal, Piotr Nikodem, Damian Niedbała, Kamil Nowacki, Michał Ogórek, Kamil Ostatek, Szymon Przemyski, Paweł Porębski, Sebastian Przydatek, Karol Wiącek.