» Archiwum 2006

Prezentacja klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 3

• Klasa III O/J - profil ogólny/językowy

Wychowawca Anna Rogowska.
    Uczniowie: Paulina Budna, Ewelina Dyk, Anna Gawlik, Paula Głuszek, Mariusz Haba, Marta Heba, Mariusz Jagiełło, Hubert Jakubowski, Karolina Kania, Mateusz Muszyński, Marcin Oleszek, Kinga Sasak, Agata Słowińska, Adrian Smaga, Paweł Sobolewski, Paweł Tworzewski, Aleksandra Wieczorek, Arkadiusz Wiśnios, Sebastian Wójcicki, Karolina Żmuda, Jolanta Cholewińska, Michał Iżyłowski, Wioleta Jackowska, Sylwia Kosmala, Adrian Krzystek, Agnieszka Kudas, Beata Kudas, Justyna Piwnik, Anna Romańska, Damian Sobieraj, Krystian Szafiński, Magdalena Walerowicz, Anna Wolak.

• Klasa III Ea - profil ekonomiczno-administracyjny

Wychowawczyni Dorota Moskal
    Uczniowie: Ewelina Adamczyk, Justyna Agatowska, Anna Baka, Kinga Bernard, Agnieszka Cichońska, Katarzyna Dzik, Kamil Grabowski, Katarzyna Kaczor, Damian Krajewski, Maciej Kwapisz, Barbara Majcher, Katarzyna Nowak, Małgorzata Przydatek, Donata Rdzonek, Milena Rdzonek, Mateusz Serafin, Angelina Szczyglińska, Klaudyta Wolniakowska, Małgorzata Wójcik, Przemysław Zimnicki

• Klasa III Zi - profil zarządzanie informacją

Wychowawca Andrzej Mozal.
    Uczniowie: Marcin Gajewski, Milena Gałęzia, Katarzyna Goździk, Justyna Jagieło, Rafał Jasion, Michał Karbowniczek, Ewelina Kaczewska, Mateusz Kot, Przemysław Kowalski, Tomasz Krajewski, Jarosław Kubak, Paweł Maj, Michał Marczewski, Kamil Nawrot, Katarzyna Pawlik, Piotr Sternik, Tomasz Szawelewski, Piotr Stojek, Joanna Swaciak, Monika Swaciak, Karol Szczygieł, Tomasz Szustak, Tomasz Wiącek, Katarzyna Winiarska, Łukasz Zając.

• Klasa III Te/3 - technik elektronik
    profil systemy i sieci komputerowe

• Klasa III Te/3 - technik elektronik

Wychowawca Witold Rogowski.
    Uczniowie: Paweł Baka, Sylwester Brociek, Damian Chlewicki, Marcin Curyło, Tomasz Danielski, Piotr Grąbka, Karol Janik, Piotr Kita, Jakub Maj, Sebastian Maj, Przemysław Młynarczyk, Marcin Nowak, Paweł Prokop, Jacek Siwiński, Krzysztof Soból, Krzysztof Szczygieł, Paweł Szklarski, Tyberiusz Walasek, Karol Wtorek, Marcin Zdyb, Michał Ziółkowski, Łukasz Gilewski, Sylwester Faliszewski, Przemysław Lasocki, Andrzej Karbowniczek.

• Klasa III Tel/3 - technik elektryk

Wychowawca Igor Paluch.
    Uczniowie: Damian Bednarski, Damian Karolik, Sylwester Kończak, Tomasz Kucharski, Paweł Matuszczak, Krzysztof Roszczypała, Łukasz Stania, Krzysztof Sternik, Kamil Szczechura, Łukasz Wrona, Konrad Baran

• Klasa IV Te/A - technik elektronik
    profil systemy i sieci komputerowe lub technologie internetowe i programowanie

• Klasa IV Te/A - technik elektronik

Wychowawca Grażyna Jedlikowska.
    Uczniowie: Paweł Cieślik, Grzegorz Czapka, Ilona Czekaj, Artur Cwik, Kamil Cwik, Ernest Fiałek, Damian Gajewski, Kamil Gałka, Rafał Gatkowski, Paweł Gawlik, Piotr Gawlik, Adrian Gilewski, Mariusz Hamera, Paweł Jasion, Marcin Kania, Przemysław Kargul, Grzegorz Kocjan, Łukasz Kotkowski, Jarosław Kozera, Paweł Kozłowski, Emil Kubik, Paweł Lis, Grzegorz Mendyk, Grzegorz Mikla, Krzysztof Mikulski, Dawid Musiał, Magdalena Nowicka, Szymon Nowak, Marcin Oleksiak, Maciej Podsiadły, Dariusz Szot, Paweł Walesic, Wojciech Wisowski, Łukasz Ziółkowski.

• Klasa IV Te/B - technik elektronik
    profil systemy i sieci komputerowe lub automatyka przemysłowa

• Klasa IV Te/B - technik elektronik

Wychowawca Alicja Zielińska.
    Uczniowie: Leszek Bielecki, Jarosław Binkowski, Paweł Dąbrowski, Piotr Fraszczyk, Tomasz Gałek, Arkadiusz Gałka, Michał Kajzer, Damian Kasprzyk, Tomasz Kozłowski, Michał Krzywobok, Arkadiusz Loranty, Michał Majewski, Adam Nowakowski, Piotr Nowicki, Łukasz Nowocień, Daniel Orłowski, Daniel Oszczypała, Michał Połowniak, Łukasz Sala, Kamil Skrzyniarz, Przemysław Słomka, Konrad Słowik, Marcin Swiątek, Marcin Tomczyk, Łukasz Zakrzewski, Marcin Kwiatkowski, Sebastian Budzeń.

• Klasa IV Tm - technik mechanik

Wychowawca Mariola Jabłońska.
    Uczniowie: Michał Bolewski, Robert Duda, Karol Fiutkowski, Marcin Gadowski, Michał Górski, Marcin Grzeszczuk, Bartosz Guzik, Kamil Klauziński, Marcin Konieczny, Łukasz Kućma, Karol Mizielski, Emil Pater, Marcin Piwnik, Artur Piziorski, Piotr Podolak, Mariusz Radlak, Konrad Sady, Damian Tomczyk, Karol Zarzycki.