» Archiwum 2008

Praktyki zagraniczne - Matera 2008
Staż zawodowy we Włoszech - kwiecień 2008

Europass Mobility

W kwietniu 2008r. grupa 16 uczniów z klas III technikum (profile: elektronika, informatyka) oraz 2 nauczycieli wyjechało na 4 tygodniową praktykę zawodową do Matery k. Bari (Włochy).

Matera (Włochy)

Część teoretyczną praktyk uczniowie zaliczyli w firmie The Culture Net, a do części praktycznej byli dzieleni na trzyosobowe grupy do firm informatycznych i elektronicznych. Praktykanci głównie zajmowali się projektowaniem stron www i wprowadzaniem informacji do baz danych. W wolnym czasie uczestniczyli w wycieczkach do Bari (stolica prowincji Apulli) i do nadmorskiej miejscowości Metaponto).

Praktyki zawodowe - Matera 2008 (Włochy)

Praktyka została zrealizowana w ramach programu Leonardo da Vinci 2007. Uczniowie przebywali pod opieką nauczycieli p. Alicji Żuchowskiej i p. Marleny Brzeźnickiej. Koordynatorem projektu była p. Alicja Żuchowska.