» Konkurs programowania C++

Konkurs programowania C++
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu - III-IV.2015 r.

Dużym sukcesem naszych uczniów zakończył się I Konkurs Programowania C++ (środowisko Visual Studio Community 2013) zorganizowany w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. 21 marca 2015 r. w II etapie konkursu nasi uczniowie zajęli pierwsze dwa miejsca, kwalifikując się tym samym do finałowej piątki:

1. miejsce - Przemysław Jedlikowski - kl. 3 Tib
  2. miejsce - Karol Ślusarz - kl. 2 Tia
 www.wsh.pl: Konkurs programowania - etap II..

Podczas finału 18 kwietnia 2015 r. nasi uczniowie powtórzyli wynik z II etapu wygrywając główne nagrody konkursowe:

1. miejsce - Przemysław Jedlikowski - kl. 3 Tib - nagroda główna: bezpłatne 3 lata studiów na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu
  2. miejsce - Karol Ślusarz - kl. 2 Tia - nagroda II: bezpłatny pierwszy rok studiów na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu
Ponadto uczniowie zdobyli cenne nagrody rzeczowe od sponsorów turnieju:
- router TP-LINK Archer C7
- TP-LINK M5360 - przenośny hotspot 3G
- TL-PB10400 - bank energii
- karta Wifi TP-LINK Archer T4U
- torby na laptopa
Gratulujemy wyników. Opiekunem uczniów podczas wyjazdów był nauczyciel przedmiotów informatycznych p. Zbigniew Kaleta.