» Archiwum 2014

Warsztaty z doradztwa zawodowego II
Wólka Milanowska - 19-20 marca 2014 r.

W dniach 19-20 marca 2014 r. kolejna grupa naszych uczniów, uczestników projektu "Edukacja zawodowa w praktyce", brała udział w warsztatach z doradztwa zawodowego.

Tym razem w szkoleniach i ćwiczeniach dotyczących poruszania się po rynku pracy uczestniczyli: Grupa logistyków: Chuchała Małgorzata, Garbala Izabela, Grzegorczyk Diana, Kania Magdalena, Kolasa Adrian, Kotwicki Mikołaj, Król Cezary, Kwiatkowski Damian, Sułek Katarzyna i Zdonek Paulina.

Grupa mechatroników: Bańda Bartłomiej, Bąbel Przemysław, Chojnacki Olaf, Jankowski Mateusz, Jasiński Dawid, Samsonowski Jakub, Szafraniec Bartłomiej i Zaleski Patryk.

Grupa technik ochrony środowiska: Kamiński Hubert i Sarna Łukasz.

Zajęcia z psychologiem i doradcą zawodowym odbywały się w ośrodku edukacyjnym Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, który położony jest w Górach Świętokrzyskich w miejscowości Wólka Milanowska.

Uczniowie rozwiązywali testy dotyczące osobowości, predyspozycji zawodowych i umiejętności interpersonalnych, poznali też zasady przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami.

Podczas dwudniowego pobytu w Wólce Milanowskiej młodzieżą opiekowali się: p. Alicja Żuchowska oraz p. Dorota Moskal.