» Archiwum 2013

Spotkanie klasy EA - matura 1988
Brody - 15 czerwca 2013 r.

15 czerwca 2013 r. na terenie ośrodka wypoczynkowego "Przystań" (Państwa Aliny i Tomasza Wierzbickich) w Brodach miało miejsce czwarte już spotkanie klasy technik elektronik (specjalność Ea - elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa - matura 1988). Wychowawcą klasy była p. Barbara Zborowska. Spotkanie miało miejsce w 25-tą rocznicę ukończenia szkoły (Technikum Hutniczo-Mechanicznego).

Poprzednie spotkania klasowe odbyły się w latach:

• 1998 - najpierw w szkole, z udziałem panów dyrektorów - Sławomira Kopańskiego i Edwarda Lisa, a następnie w ośrodku Relax, na Brodach;
  • 2003 - nad zalewem Chańcza, na terenie posiadłości naszego kolegi z klasy - Tomasza Nowaka;
  • 2008 - w Ostrowcu, w kawiarni Hocus-Pocus na Osiedlu Ogrody.

Przyjmujemy z radością zaproszenie Pana Dyrektora w mury szkolne i obiecujemy, że z niego skorzystamy. Za 5 lat będziemy obchodzić okrągłą rocznicę - 30-lecie ukończenia szkoły i wtedy najpewniej spotkamy się w szkole.