» Archiwum 2015

Dzień Języków Obcych
Aula ZS3 - 26 marca 2015 r.

26 marca 2015 r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w przedstawieniu artystycznym zorganizowanym w ramach Dnia Języków Obcych. Impreza została przygotowana przez nauczycieli języków obcych przy bardzo aktywnym udziale utalentowanej młodzieży z ZS3. Pierwszoklasiści mieli przyjemność wysłuchania koncertu piosenek w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim oraz obejrzenia przygotowanych przez uczniów prezentacji o krajach europejskich.

Na zakończenie uczniowie wzięli udział w quizie krajoznawczym, podczas którego każdy uczestnik został nagrodzony słodką niespodzianką. Przed prezentacją programu artystycznego nastąpiło również rozwiązanie konkursu na najładniejszy plakat promujący miasto lub region danego kraju "Anglia, Niemcy, Hiszpania, Rosja, Włochy".

Dyrekcja ZS3 wyłoniła zwycięzców, którymi zostali Paweł Dąbrowski i Jakub Kusal z kl. 1 Teu (Hiszpania); II miejsce zajęła Iga Kaczmarzyk kl. 2 Tia (Londyn); 3 miejsce (Niemcy); wyróżnienie otrzymały Katarzyna Sułek i Paulina Zdonek (Hiszpania).

Uczniowie otrzymali za swoje prace nagrody książkowe ufundowane przez Dyrektora szkoły oraz Radę Rodziców.