» Archiwum 2014

Dzień Języków Obcych
Aula ZS3 - 21 marca 2014 r.

21 marca 2014 r. w naszej szkole obchodzony był Dzień Języków Obcych. Wzięli w nim udział uczniowie klas I i II. W trakcie półtoragodzinnej imprezy, która została zorganizowana przez nauczycieli języków obcych, młodzież wysłuchała koncertu piosenek w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim oraz rosyjskim, obejrzała przygotowane przez uczniów prezentacje o krajach europejskich oraz wzięła udział w quizie krajoznawczym, podczas którego można było zdobyć talon na "piątkę" z danego języka.

W trakcie imprezy nastąpiło rozwiązanie konkursu na najładniejszy plakat, zachęcający do nauki języków obcych. Atrakcją spotkania była możliwość skosztowania potraw typowych dla Anglii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Rosji. Dziękując za przygotowanie imprezy, Pan Dyrektor wyraził nadzieję, że każdego roku w dniu 21 marca czyli pierwszego dnia wiosny, Dzień Języków Obcych będzie hucznie obchodzony w Zespole Szkół nr 3.