» Archiwum 2011

13 października 2011r.

W dniu 14 października obchodzimy święto Dnia Edukacji Narodowej, które jest świętem wszystkich pedagogów i pracowników oświaty. W związku z tak ważnym dniem, 13 października uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 przygotowali uroczystą akademię. Z tej to okazji przewodniczący szkoły Michał Kopyś podziękował dyrekcji i nauczycielom za przekazaną wiedzę i za trud włożony w wychowanie oraz złożył w imieniu wszystkich uczniów najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, energii i wytrwałości oraz spełnienia planów życiowych i zawodowych.

Samorząd Uczniowski złożył na ręce Pana Dyrektora kwiaty. Dyrektor ZS nr 3 mgr Czesław Golis wyraził podziękowanie nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w pracę z młodzieżą.

Po części oficjalnej uczniowie klas 1, 2, 3 i 4 przedstawili krótki program słowno-muzyczny, pt: Historia oświaty. Uczniowie przedstawili z pomocą prezentacji multimedialnej krótką historię polskiej oświaty, począwszy od XII w.

Program urozmaicili wokaliści ZS nr 3:
Przemysław Wójcik - PeWu wraz z zespołem wykonując utwór autorski z dedykacją dla grona pedagogicznego, zespół w składzie: Sebastian Sałek, Piotr Buczkowski i Jakub Kozłowski;
Agata Domagała wraz z zespołem w składzie: Piotr Żebrowski, Cezary Stępień oraz Bartosz Wójcik;
Jan Markot wraz z zespołem Piotr Żebrowski, Bartosz Polak, Jakub Kozłowski i Piotr Buczkowski.

Część artystyczną, dekoracje i oprawę muzyczną przygotowali uczniowie koła artystycznego ZS nr 3 w Ostrowcu Św. wraz z opiekunem p. Katarzyną Pastuszka.