Dzisiaj jest .
 
» Archiwum 2014


 

Darowizna od firmy Conrad Electronic
Kolejny sprzęt do pracowni automatyki i robotykiW dniu 6 grudnia 2013 r. zawarto porozumienie wydawnicze pomiędzy firmą Conrad Electronic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, a Zespołem Szkół nr 3. Dokument podpisali: p. Michał Nowak - Prezes Zarządu firmy CONRAD oraz p. Radosław Moskal - odpowiedzialny za realizację z ramienia Zespołu Szkół nr 3 - THM. W ramach współpracy firma CONRAD przekazała naszej szkole sprzęt o wartości 2000 PLN. Całość porozumienia pilotował z ramienia firm CONRAD p. Jacek Zientkiewicz - nasz rodak z "Krainy Latających Scyzoryków", czyli z Gór Świętokrzyskich :)

Pan Radek, w ramach umowy, podjął się wykonania projektu komunikacyjnego w postaci publikacji informacji o produktach firmy CONRAD (opis produktu, funkcjonalności, zdjęcia, video) w serwisie internetowym: forum.conrad.pl, www.automatyka.pl, www.zs3ostrowiec.pl.

Należy wspomnieć, że zamieszczenie informacji na stronie www.automatyka.pl nie byłoby możliwe, gdyby nie współpraca z naszym absolwentem, olimpijczykiem THM - p. Patrykiem Lange (współwłaścicielem portalu, na zdjęciu ze swoim nauczycielem p. Radosławem Moskalem). ZA TO WSZYSTKO I NIE TYLKO ZA TO, PANIE PATRYKU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

 Roboty od firmy Conrad Elektronic..

 
^ Do góry ^