» Archiwum 2014

Akademia Młodego Europejczyka
ZS3 - 31 marca 2014 r.

31 marca 2014 r. w naszej szkole został zrealizowany ogólnopolski projekt edukacyjny pt. "Akademia Młodego Europejczyka". W projekcie wzięli udział uczniowie klasy 4 TL. W czasie 4-godzinnego spotkania pracownicy naukowo-dydaktyczni Szkoły Głównej Handlowej z Warszawy w osobach: dr Agnieszka Kłos i dr Jan Misiuna, przeprowadzili zajęcia z naszymi maturzystami. Tematyka wykładów dotyczyła zagadnień z zakresu podstaw gospodarki rynkowej i globalizacji.

Na zakończenie spotkania uczniowie ZS nr 3 otrzymali zaświadczenia potwierdzające udział w zajęciach, w ramach programu edukacji ekonomicznej. Działania przeprowadzone w ramach projektu przyczynią się do pogłębienia wiedzy z zakresu ekonomii i promowania kreatywności wśród uczniów naszej szkoły. Koordynatorem projektu była p. Mirosława Iracka.