»  Archiwum wydarzeń

Rajd Integracyjny w rejony Bałtowa
2019-10-06
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
W dniu 24 września 2019 r. uczniowie klasy I Tia/5 wraz z wychowawcą Panią Mariolą Leśniewską, Panią Małgorzatą Wawrzkiewicz i wicedyrektorem Piotrem Leśniewskim wyruszyli na Rajd Integracyjny w rejony Bałtowa, Skarbki i Ulowa. Pogoda dopisała, humory też.

W trakcie 15 km trasy, dzięki wiedzy Pana wicedyrektora, młodzież została zapoznana z otaczającą ich, podczas marszu, fauną i florą.

Na koniec  wędrówki w Krainie Koni czekało na uczniów ognisko i pieczenie kiełbasek. Młodzież spędziła ten czas na wesołych rozmowach, żartach i opowieściach – wrażeniach z pierwszych tygodni w nowej szkole.

Wracając do Ostrowca wszyscy zgodnie stwierdzili, że chociaż droga była długa, a niektórzy trochę niewyspani i zmęczeni, to było warto.

Wyjazd integracyjny spełnił swoje zadanie, dzięki wycieczce pierwszoklasiści poznali się lepiej.