»  Archiwum wydarzeń

Inauguracja roku szkolnego
2019-09-02
Dodał: p. Zbigniew Kaleta
Dnia 02.09.2019 r. o godz. 10.00 w auli szkolnej Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św. miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Wicedyrektor szkoły pan Piotr Leśniewski oraz przewodniczący samorządu uczniowskiego ZS 3 - Jakub Gajewski powitali naczelnika Wydziału Edukacji, Opieki Zdrowotnej i Spraw Społecznych pana Mariusza Łatę, dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne, młodzież oraz przybyłych na tę uroczystość gości.

Ten rok szkolny przejdzie do historii za sprawą zmiany osoby kierującej placówką. Pan Naczelnik Mariusz Łata wręczył bowiem panu Tomaszowi Łodejowi dokument mianujący go na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św.

Spotkanie w auli stanowiło też okazję by na ręce pana Czesława Golisa złożyć słowa podziękowania za dotychczasową opiekę nad placówką. Uczyniło to zarówno grono pedagogiczne jak i samorząd uczniowski ZS nr 3. Przedstawiciele wręczyli kwiaty i pamiątki dla pana Czesława Golisa, który przez 16 lat pełnił funkcję dyrektora szkoły.

Nowo mianowanemu dyrektorowi pracownicy szkoły i samorząd uczniowski życzyli powodzenia oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Następnie dyrektor Tomasz Łodej powitał społeczność ZS nr 3 w nowym roku szkolnym 2019/2020, życząc wszelkiej pomyślności i sukcesów.