»  Archiwum wydarzeń

DZIEŃ OTWARTY W ZS3
2019-05-29
Dodał: wicedyr. Piotr Leśniewski
W sobotę 25 maja 2019 roku w Zespole Szkół nr 3 odbył się Dzień Otwarty. Szkołę odwiedziła liczna grupa młodzieży, którą punktualnie o godzinie 10.00 przywitali w auli Dyrektor szkoły Czesław Golis oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.
Trochę na poważnie, trochę na wesoło - w krótkim występie artystycznym zaprezentowali się nasi uczniowie.

Następnie, zgodnie z zapowiedzią, w towarzystwie uczniów naszego technikum grupy zwiedzały szkołę - można było obejrzeć pracownie, zapoznać się z wykorzystywanymi podczas lekcji przyrządami, pomocami dydaktycznymi, urządzeniami i specjalistycznym sprzętem.

Zaprezentowane w gablotach prace uczniów dowodzą, że każdy ma możliwość realizowania swoich pasji i zainteresowań.

Nauczyciele i uczniowie chętnie odpowiadali na pytania i opowiadali jak wygląda codzienność w THM - kolorowa, ciekawa i dla wielu inspirująca. Nasze szkolne życie to oczywiście nauka, ale także zawierane przyjaźnie, pomoc koleżeńska, wsparcie nauczycieli, wycieczki, rajdy, olimpiady, konkursy, zawody, szkolne akademie.

Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania młodzieży i przekonaliśmy wszystkich obecnych, że THM to najlepszy wybór!