»  Archiwum wydarzeń

Ślubujemy!
2018-09-15
Dodał: p. Rafał Gieras
W dniu 12.09.2018 r. o godz. 15.00 rozpoczęła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Uczniowie czterech klas Technikum, w obecności Dyrekcji, wychowawców, nauczycieli, uczniów klas starszych oraz rodziców, ślubowali na Sztandar Szkoły:
- zdobywać wytrwale wiedzę i umiejętności, przygotowujące do pracy dla dobra Ojczyzny
- darzyć szacunkiem nauczycieli i innych pracowników szkoły oraz przestrzegać zasad współżycia koleżeńskiego
- nie zawieść zaufania, które pokładają w Nich rodzice i nauczyciele
- wyrabiać w sobie silną wolę, odwagę i prawdomówność
- dbać o godność ucznia i dobre imię szkoły
Tym samym stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej w Zespole Szkół nr 3.

Dyrektor szkoły Czesław Golis zaapelował do pierwszoklasistów, aby rzetelnie wypełniali swoje obowiązki, korzystali z przywilejów i dążyli wytrwale do sukcesu - jakim będzie ukończenie Technikum. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, w imieniu starszych uczniów, życzyli swoim koleżankom i kolegom powodzenia i obiecali pomoc w rozwiązywaniu szkolnych problemów.
Nowy etap życia uczniów klas: 1 Tia, 1 Tib, 1 Tl, 1 Tm został rozpoczęty!
Uroczystość przygotowali nauczyciele: Edyta Świątek, Witold Staszewski i Rafał Gieras.

Klasa 1 Tia - wychowawca: Jolanta Grochulska

Klasa 1 Tib - wychowawca: Rafał Gieras