»  Archiwum wydarzeń

Dodał: p. Renata Kowalska

Uwaga absolwenci THM !

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Stowarzyszenie Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków ZSH i ZS3 w Ostrowcu Św., w porozumieniu z dyrekcją szkoły, zdecydowało, iż Jubileusz 95-lecia naszej szkoły, należy uczcić w sposób godny i uroczysty. Oficjalne obchody tego jubileuszu odbędą się 23 września 2017 roku podczas jednodniowego spotkania koleżeńskiego. Będzie to doskonała okazja do spotkania i wspomnień dla absolwentów ZSH i ZS3 (THM). Z pierwotnego pomysłu zorganizowania III Zjazdu Koleżeńskiego musieliśmy niestety zrezygnować, ze względu na niewystarczającą, dla celów organizacyjnych, liczbę chętnych.

Proponujemy więc Państwu, w sobotnie przedpołudnie, uczestnictwo w oficjalnych uroczystościach na  terenie Szkoły (msza św., uroczysta akademia, spotkania z nauczycielami, zwiedzanie szkoły). W  godzinach popołudniowo - wieczornych zaś, zapraszamy na biesiadne spotkanie pokoleń.

Koszt uczestnictwa w obchodach Jubileuszu 95-lecia Szkoły ustalono na kwotę 70 zł od osoby.

Absolwentów zainteresowanych tą formułą, którzy jeszcze nie zgłosili chęci uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o rejestrację za pomocą formularza znajdującego się na stronie stowarzyszenia lub o deklarację telefoniczną pod numerem sekretariatu szkoły, do końca maja 2017 r. i dokonanie wpłaty.

Apelujemy również do wszystkich absolwentów, którzy zadeklarowali już swoje uczestnictwo w jubileuszu, o jak najszybsze wpłaty na konto: 86 8507 0004 2001 0003 3008 0001  do 31 maja 2017 r.  Nie ma konieczności ponownej rejestracji.

Uwierzcie Państwo, że ze względów organizacyjnych będzie to dla nas ogromne ułatwienie. Będziemy wdzięczni za 100% deklarację i pewność Państwa udziału we wrześniowym spotkaniu.

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji innym absolwentom, z którymi mają Państwo kontakt. Liczymy na Państwa uczestnictwo w tym, jakże ważnym dla naszej macierzystej szkoły i nas wszystkich, wydarzeniu.

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków ZSH i ZS3 w Ostrowcu Św.