» Informacje dla absolwentów

Informacje dla absolwentów THM, ZSH i ZS3

Uwaga absolwenci THM, ZSH i ZS3
Jeżeli chcesz podzielić się opinią o swojej szkole, nauczycielach, wychowawcy, uważasz, że to właśnie tej szkole zawdzięczasz Swój sukces w życiu, wspominasz szkołę z sentymentem, prześlij kilka zdań do opiekuna strony - Twoją opinię zamieścimy na stronie internetowej szkoły w dziale Opinie o szkole..

Widok dawnego THM od strony Ronda Republiki Ostrowieckiej
WIDOK DAWNEGO THM OD STRONY RONDA

Jeżeli szukasz kontaktu z kolegami/koleżankami z Twojej klasy - prześlij do nas swojego maila - zamieścimy go w dziale Maile absolwentów.. Wyszukaj swoje nazwisko na liście Absolwentów szkoły.. - sprawdź czy nie ma błędów w nazwiskach Twoich kolegów, może któregoś nazwiska brakuje.

Logo Pierwszego Zjazdu Absolwentów THM
LOGO I ZJAZDU ABSOLWENTÓW

Jeżeli posiadasz zdjęcia z czasów szkolnych, artykuły prasowe lub inne materiały dotyczące naszej szkoły, prześlij je do nas - zamieścimy je w dziale ARCHIWUM.. Możesz także zredagować artykuł samodzielnie - forma dowolna.

Pamiątkowa rycina z widokiem budynku szkoły
PAMIĄTKOWA RYCINA Z WIDOKIEM SZKOŁY

Zapraszam do współpracy
Kontakt: Zbigniew Kaleta - absolwent 1989 (THM, technik elektronik), obecnie nauczyciel ZS3.

Kronika szkoły autorstwa W. Broćka - absolwenta THM
KRONIKA THM